- Minimalistyczna lampa do montażu w ścianie lub w suficie
Reflektory Maman R IN wyróżniają się funkcjonalnością:
• Regulacja kąta świecenia pozwala na płynną i precyzyjną regulację od 15° do 60°, także po zamontowaniu oprawy.
• Wbudowana soczewka daje najwyższą z dostępnych jakość światła. Uzyskuje się ją dzięki wyjątkowej czystości szkła z renomowanej huty Preciosa. Specjalnie dobrana struktura zmiękcza światło i niweluje męczące dla oka kontrasty. Pochłania 8% światła i zniekształca jego barwę zaledwie w 6%.
• Ruchomy reflektor obraca się nawet o 355°. Pozwala to skierować światło w dowolną stronę.
• Oprawy dostępne są również w technologii Sunlike dającej światło, które przenosi energię słońca do wnętrz. Pełne spektrum światła słonecznego pozwala na wierne odwzorowanie kolorów, a tym samym poprawia samopoczucie i koncentrację. Technologia Sunlike jest zgodna z trendem „Human Centric Lighting”, który podkreśla ważną rolę światła w aranżacji pomieszczeń oraz jego wpływ na nasze zdrowie. Dodatkowym atutem diod Sunlike jest to, że przy ściemnianiu oprawy zostaje zachowana dynamika kolorów.
Serię Maman R IN dostarczamy bez zasilacza, dzięki temu możesz dobrać do swojej instalacji albo zasilacz, do którego podłączysz kilka opraw, albo zasilacz z technologią ściemniania TRIAC bądź DALI.
Konfiguracja oprawy
Oprawy produkowane są na zamówienie. Możesz skonfigurować lampę:

kolor oprawy:
– czarny RAL 9005
– biały RAL 9010
– śnieżnobiały RAL 9016
– grafitowy RAL 9015
- szary RAL 9006/9007
(istnieje możliwość zamówienia dowolnego koloru z palety NCS za dopłatą – prosimy o kontakt)
- temperaturę barwową:
– 2700 K (SW)
– 3000 K (SNW)
– 4000 K (SN) - lampy występują również w wersji Dali
Podczas dokonywania wyboru odpowiedniej lampy, należy zwrócić uwagę na barwę światła. Więcej dowiesz się tutaj.
.














