Darmowa dostawa od 1 500,00 zł
DO 20% RABATU W KOSZYKU NA WYBRANE MARKI

ARTEMIDE

( ilość produktów: 34 )

Artemide

Firma Artemide założona została przez Ernesto Gismondiego w roku we Włoszech. 

Założona w latach 60. firma Artemide to jedna z najbardziej renomowanych marek znana ze swojej filozofii "The Human Light". Jej produkty są rezultatem zaawansowanych badań i produkcji najwyższej jakości. Lampy Artemide są uznawane na międzynarodowym poziomie jako ikony współczesnego designu, często eksponowane w muzeach sztuki współczesnej.

Artemide posiada pięć zakładów produkcyjnych we Włoszech, Francji, na Węgrzech i w Kanadzie, dwie huty szkła, a także jedno centrum badawczo-rozwojowe z laboratoriami prototypowania i testami przełomowymi. Z

Marka, będąc prekursorem, stale współpracuje z wiodącymi międzynarodowymi projektantami i aktywnie wspiera warsztaty z uczelniami projektowania, aby wyłaniać najbardziej obiecujące talenty. Firma dąży do innowacyjności, nawiązując współpracę badawczą z wybitnymi włoskimi i międzynarodowymi uniwersytetami. Dzięki wyjątkowej mieszance wartości, firma łączy ludzkie i odpowiedzialne podejście do oświetlenia z wysokim poziomem designu i ekspertyzy materiałowej. Artemide integruje nowoczesną technologię z dziedzictwem kulturowym, stanowiąc doskonały przykład zrównoważonego projektowania. 

Artemide oferuje szeroki wybór opraw oświetleniowych, w tym lampy sufitowe, wiszące, stojące, kinkietowe oraz systemy oświetleniowe do wnętrz i zewnętrznych przestrzeni. Ich produkty charakteryzują się minimalistycznym designem, doskonałą jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły.

nowoczesne oświetlenie, włoski design, minimalistyczny styl, innowacyjne technologie, elegancja, wysoka jakość, funkcjonalność, designerskie lampy, oświetlenie wnętrz, oświetlenie zewnętrzne, lampy LED

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 33 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Bardzo pomocna i miła obsługa. Dostałam informację zwrotną o nieprawidłowej nazwie żarówek na stronie sklepu pasujących do zakupionej lampy, a w konsekwencji otrzymałam je gratis. Przesyłka dostarczona została zgodnie z przewidywaną datą.
2024-06-06
Zamówienie super szybka i konkretna obsługa
pixel