Darmowa dostawa od 990,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kinkiety

( ilość produktów: 1356 )

 

KINKIETY NA WYSIĘGNIKUKINKIETY NAD OBRAZKINKIETY DO CZYTANIAKINKIETY Z WŁĄCZNIKIEMKINKIETY Z ABAŻUREMKINKIETY DO ŁAZIENKIKINKIETY NAD LUSTROKINKIETY KIERUNKOWEKINKIETY Z ŁADOWARKĄKINKIETY DEKORACYJNE

Dobrze dobrany kinkiet, potrafi zmienić wygląd całego pomieszczenia. Wybór odpowiedniego oświetlenia ściennego jest bardzo ważny podczas aranżacji wnętrza. Właściwe doświetlenie pomieszczenia jest możliwe
dzięki odpowiedniemu połączeniu lamp sufitowych i ściennych. W zależności od funkcji jaką będzie spełniać wnętrze, można wybrać odpowiedni rodzaj oświetlenia. W sklepie light4u.pl odnaleźć można kinkiety które będą doskonale prezentować się w każdym otoczeniu.

Kinkiet do pokoju powinien przede wszystkim dobrze komponować się z innymi elementami wystroju i współgrać z kolorystyką ścian i mebli. Kinkiety w salonie powinny emitować światło delikatne, które będzie przyjazne dla oka. Światło w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka, powinno być naturalne i jasne. Wybór odpowiedniego źródła światła do łazienki jest bardzo ważny, ponieważ tylko odpowiednie oświetlenie lustra pozwala wykonać perfekcyjny makijaż. Ważne przy wyborze kinkietu do łazienki jest również to, aby stopień ochrony IP był odpowiedni zgodnie z tym, w jakiej strefie ma się znajdować. 

Sklep light4u.pl oferuje wiele modeli lamp ściennych w stylu nowoczesnym, hampton, eklektycznym oraz klasycznym.

W ofercie dominują kinkiety dekoracyjne, które posiadają ciekawą formę lub ich światło odgrywa drugorzędną rolę. Do tej grupy należą kinkiety, których światło rozchodzi się w górę i w dół lub np. mają na tyle delikatne światło. 

Montaż kinkietów przeważnie wykonuje się na takiej wysokości, aby ich światło nie powodowało olśnienia. Wysokość na jakiej powinny być zamontowane to ok 175 cm od podłogi. 

 

pixel