Darmowa dostawa od 1 500,00 zł
DO 20% RABATU W KOSZYKU NA WYBRANE MARKI

LAMPY DO SALONU - SPRAWDŹ NOWOŚCI OD MARKI MAXLIGHT!

2023-05-31
LAMPY DO SALONU - SPRAWDŹ NOWOŚCI OD MARKI MAXLIGHT!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lampy wiszące to najbardziej popularna forma oświetlenia salonu. Ważnym aspektem przy wyborze lampy jest jej wielkość. Musimy dobrać taką wielkość, aby odpowiadała proporcjom pomieszczenia lub strefy, w której ma się znajdować.
Jednym z rodzajów oświetlenia salonu jest:

OŚWIETLENIE OGÓLNE
Zapewnia ono równomierne i wystarczające oświetlenie całej przestrzeni salonu.

LAMPA ORIGAMI
Lampa wisząca charme

OŚWIETLENIE ZADANIOWE

To oświetlenie służy do wykonywania konkretnych zadań, takich jak czytanie, praca przy biurku, rysowanie, czy szycie. Zadaniowe oświetlenie powinno być skoncentrowane na obszarze, w którym jest potrzebne, i zapewniać jasne i skierowane światło, które minimalizuje cienie.

Lampa Organic horizon

Lampa Organic to lampa wisząca o prostej budowie oraz posiadająca moduł oświetlenia LED. Lampa może być zastosowana jako oświetlenie nad stołem, blatem czy strefie relaxu. 

AKCENTOWE OŚWIETLENIE

To rodzaj oświetlenia używanego do podkreślania konkretnych elementów w salonie, takich jak obrazy, dekoracje ścienne, rośliny, czy meble. Może to obejmować lampy stołowe, reflektory, kinkiety lub taśmy LED, które skierowują światło na wybrane elementy, tworząc ciekawe efekty wizualne.

NASTROJOWE OŚWIETLENIE

Służy do tworzenia odpowiedniej atmosfery i nastroju w salonie. Oświetlenie nastrojowe może być bardziej miękkie, ciepłe i subtelne, aby stworzyć relaksującą atmosferę.

Warto zaplanować różne rodzaje oświetlenia i umieścić je w odpowiednich miejscach, aby stworzyć funkcjonalne i przyjemne dla oka oświetlenie w salonie. Kombinacja różnych rodzajów oświetlenia pozwoli dostosować atmosferę w zależności od potrzeb i preferencji.

KINKIET OYAKA

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 16 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-24
Bardzo szybka realizacja,przemila i pomocna obsluga.Polecam.
2024-04-04
Polecam
pixel