AQUAFORM jest producentem oświetlenia i funkcjonuje na Polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Produkuje nowoczesne oświetlenie architektoniczne jak również lampy AQUAFORM jest producentem oświetlenia i funkcjonuje na Polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Produkuje nowoczesne oświetlenie architektoniczne jak również lampy dekoracyjne . Własna lakiernia i opracowane nowoczesne technologie pozwalają na różnorodne wykończenie elementów lamp o bardzo wysokiej jakości. Firma AQUAFORM oferuje Państwu nowoczesne systemy oświetleniowe i inne elementy wykończenia wnętrz. Oświetlenie ledowe jest niezawodne i energooszczędne dzięki unikatowym rozwiązaniom, a nowoczesne wzornictwo idealnie pasuje do dobrze zaprojektowanego wnętrza.
Oprawa wykonana z aluminium i lakierowanej stali.
Oprawa świecąca w dowolnym kierunku. Oprawa z możliwością regulacji pierścieni w dwóch płaszczyznach oraz zastosowania żarówek halogenowych o kątach 4°, 8°, 24° i 45° oraz mocach
30W, 35W, 45W, 50W, 60W, 75W i 100W. Można ją wykorzystać do akcentowania wąskimi i średnimi snopami światła wybranych miejsc i przedmiotów.
KOLOR: | biały połysk |
WYKONANIE: | aluminium lakierowane ,
stal |
WYMIARY PRODUKTU: | Głębokość: 90 mm ,
Szerokość: 358 mm x 200 mm |
WYMIARY MONTAŻOWE: | 173 mm (W) x 333 mm (L) x 100 mm (H) |
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: | QR111 12V G53 |
MAKSYMALNA MOC: | 2x100W |
NAPIĘCIE: | 12V |
KLASA ENERGETYCZNA: | A++ do E |